Project Director MMP3/Da4 power plants at Uniper

Aris Blankenspoor

Aris Blankenspoor

“Metal Fuels zal een geweldige bijdrage gaan leveren aan de energietransitie. Door de hoge energiedichtheid biedt Metal fuels de mogelijkheid om groene energie veilig en voor langere duur op te slaan. Alleen via dit soort opslag kan de onbalans tussen productie en gebruik effectief en CO2 vrij worden overbrugt. Groene energie komt dan voor veel meer doelen beschikbaar.”

 

Klik hier voor meer informatie over Uniper. 

Onze Founders

Provincie Noord-Brabant Gemeente Cranendonck Nyrstar TU/e
Philip de Goey Oprichter, bestuursvoorzitter philip.de.goey@metalot.nl
Jan Vlassak Oprichter, bestuurslid jan.vlassak@metalot.nl
Raoul Voeten Managing director raoul.voeten@metalot.nl
Piet Jan Vet Business development pietjan.vet@metalot.nl
Marc van Genderen Process engineer marc.van.genderen@metalot.nl
Stijn van Aken Project Leader stijn.van.aken@metalot.nl
Ariana Kadri Process Engineer ariana.kadri@metalot.nl
Carla van der Linden Secretaresse secretariaat@metalot.nl
Hans van de Donk Adviseur
Wim Konz Adviseur
Marcel Lemmen Bestuurslid Metalot
Henk Leendertse Bestuurslid Metalot
Jolanda Kros Communicatiecoördinator info@metalot.nl
Martijn Boleij Financieel adviseur martijn@trienekensboleij.nl
Je gebruikt een oude browser. We kunnen daarom niet garanderen dat de website naar behoren functioneert. Update je browser of gebruik een andere voor een betere gebruikservaring.