Project Director MMP3/Da4 power plants at Uniper

Aris Blankenspoor

“Metal Fuels zal een geweldige bijdrage gaan leveren aan de energietransitie. Door de hoge energiedichtheid biedt Metal fuels de mogelijkheid om groene energie veilig en voor langere duur op te slaan. Alleen via dit soort opslag kan de onbalans tussen productie en gebruik effectief en CO2 vrij worden overbrugt. Groene energie komt dan voor veel meer doelen beschikbaar.”

 

Klik hier voor meer informatie over Uniper. 

Onze Founders

TU/e EiRES Provincie Noord-Brabant Gemeente Cranendonck Nyrstar
Philip de Goey Oprichter, bestuursvoorzitter philip.de.goey@metalot.nl
Jan Vlassak Oprichter, financieel directeur jan.vlassak@metalot.nl
Fränk de Jong Managing director frank.de.jong@metalot.nl
Laurens Meijering Program development H2 Community lmeijering@luminnova.nl
Han van Kasteren Bestuurslid Metalot
Frans Kuppens Bestuurslid Metalot
Wim Konz Adviseur
Hans van de Donk Adviseur
Piet Jan Vet Business development pietjan.vet@metalot.nl
Tim Spee Projectmanager tim.spee@metalot.nl
Marc van Genderen Beheerder FEL marc.van.genderen@metalot.nl
Carla van der Linden Secretaresse secretariaat@metalot.nl
Jolanda Kros Communicatiecoördinator info@metalot.nl
Martijn Boleij Financieel adviseur martijn@trienekensboleij.nl
Je gebruikt een oude browser. We kunnen daarom niet garanderen dat de website naar behoren functioneert. Update je browser of gebruik een andere voor een betere gebruikservaring.