Philip de Goey Oprichter, bestuursvoorzitter philip.de.goey@metalot.nl
Jan Vlassak Oprichter, financieel directeur jan.vlassak@metalot.nl
Erik Langereis Managing director erik.langereis@metalot.nl
Piet Jan Vet Business development pietjan.vet@metalot.nl
Tim Spee Projectmanager tim.spee@metalot.nl
Marc van Genderen Process engineer marc.van.genderen@metalot.nl
Carla van der Linden Secretaresse secretariaat@metalot.nl
Han van Kasteren Bestuurslid Metalot
Frans Kuppens Bestuurslid Metalot
Wim Konz Adviseur
Hans van de Donk Adviseur
Jolanda Kros Communicatiecoördinator info@metalot.nl
Martijn Boleij Financieel adviseur martijn@trienekensboleij.nl

www.ironfuel.nl

Op de website Ironfuel.nl vindt u meer interessante informatie met betrekking tot ijzerbrandstof technologie en ontwikkelingen. Hier kunt u ook de demonstratie 'Lets start a new kind of fire' van eind oktober 2020 terugkijken. 

Onze Founders

Provincie Noord-Brabant Gemeente Cranendonck Nyrstar TU/e
Je gebruikt een oude browser. We kunnen daarom niet garanderen dat de website naar behoren functioneert. Update je browser of gebruik een andere voor een betere gebruikservaring.