Philip de Goey Oprichter, bestuursvoorzitter philip.de.goey@metalot.nl
Jan Vlassak Oprichter, bestuurslid jan.vlassak@metalot.nl
Raoul Voeten Managing director raoul.voeten@metalot.nl
Piet Jan Vet Business development pietjan.vet@metalot.nl
Stijn van Aken Project Leader stijn.van.aken@metalot.nl
Ariana Kadri Process Engineer ariana.kadri@metalot.nl
Carla van der Linden Secretaresse secretariaat@metalot.nl
Hans van de Donk Adviseur
Wim Konz Adviseur
Jeroen van Woerden Bestuurslid Metalot
Marcel Lemmen Bestuurslid Metalot
Henk Leendertse Bestuurslid Metalot
Martijn Boleij Financieel adviseur martijn@trienekensboleij.nl
Luc Beerten TU/e afstudeerproject oxidatie
Tom Siebelt Process engineer

www.ironfuel.nl

Op de website Ironfuel.nl vindt u meer interessante informatie met betrekking tot ijzerbrandstof technologie en ontwikkelingen. Hier kunt u ook de demonstratie 'Lets start a new kind of fire' van eind oktober 2020 terugkijken. 

Onze Founders

Provincie Noord-Brabant Gemeente Cranendonck Nyrstar TU/e
Je gebruikt een oude browser. We kunnen daarom niet garanderen dat de website naar behoren functioneert. Update je browser of gebruik een andere voor een betere gebruikservaring.